STRONY INTERNETOWE

Tworząc dla Ciebie stronę internetową kierujemy się tym, aby jak najlepiej oddawała charakter Twojej firmy, by realizowała celową strategię marketingową stworzoną na potrzeby Twojego biznesu. Indywidualne podejście do każdego zlecenia daje unikatową stronę internetową ukazującą znajomość branży, w której działasz. Strona może być utrzymana w wybranym przez Ciebie stylu, który jednak musi być spójny z Twoją ofertą. Wielkie znaczenie ma także przejrzystość witryny. Skupiamy się na tym, aby sposób nawigacji był intuicyjny i zachęcał do pozostania na Twojej witryny. Nasza oferta obejmuje tworzenie stron www o różnym poziomie komplikacji i treściowej zawartości.

Poniżej przybliżamy podstawowe zagadnienia związane z naszą ofertą.

Pozycjonowanie / SEO - przygotowanie strony www

SEO to w dużym uproszczeniu pozycjonowanie stron internetowych. To dzięki takim zabiegom strona internetowa jest lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania.
Pozycjonowanie to jedna z najważniejszych kwestii jeśli chodzi o widoczność w wynikach wyszukiwania Twojego serwisu. Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są skrupulatnie zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami, standardami i wymogami. To właśnie szkielet i struktura strony www, a także publikowana na niej treść jest kluczem do późniejszego pozycjonowania strony w Internecie. Dlatego właśnie projektowanie stron www wymaga dobrego planu, który pogodzi dobrą widoczność dla robotów wyszukiwarek, a także przejrzystość i funkcjonalność dla użytkownika.

Strony internetowe - CMS

CMS strony oparty jest o WordPress, dzieki czemu jest bardzo łatwy nawet dla początkujących użytkowników.
Naszym narzędziem, dzięki któremu tworzymy wszystkie strony internetowe jest system WordPress. Jego zaletą jest łatwy sposób wprowadzania wszelkich zmian w treści strony przez użytkownika. Projekt oparty na tym znanym i sprawdzonym interfejsie cechuje dbałość o Twój komfort finansowy. Płacisz jednorazowo, a wszelkie późniejsze modyfikacje możesz wprowadzać sam bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Responsywne strony www

Responsywne strony www wyświetlają się na każdym urządzeniu: komputerach stacjonarnych, laptopach i urządzeniach mobilnych.
Z racji ciągłego wzrostu liczby użytkowników obsługujących internet na urządzeniach mobilnych przy pomocy notebooka, smartfona, tabletu koniecznością staje się, aby każdy właściciel strony internetowej pamiętał o usłudze RWD. Chodzi o to, aby Twoja strona płynnie dostosowywała się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia, zapewniając użytkownikom łatwy i wygodny dostęp do treści zamieszczonych na Twojej witrynie.

Masz wątpliwości? Dalej się zastanawiasz? Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!