SERWIS KOMPUTERÓW

Jeśli któreś z tych zdań pada w Twoim biurze zbyt często to warto abyś skorzystał z naszych usług.

REINSTALACJE SYSTEMÓW OPERACYJNYCH

Oferujemy kompleksową usługę reinstalacji systemu operacyjnego, wraz z wykonaniem kopii danych użytkownika, instalacją sterowników, podstawowego oprogramowania oraz końcowym przywróceniem danych użytkownika. Po takiej operacji komputer odzyskuje świeżość, szybkość i stabilność działania.

  • Microsoft Windows 7/8/10
  • Dystrybucje Linux
  • Apple Mac OS X

INSTALACJE OPROGRAMOWANIA

Proponujemy wsparcie przy instalacji i wdrożeniu różnorodnego oprogramowania w Twojej firmie. Świadczymy wsparcie zarówno przy konfiguracji podstawowych programów biurowych, programów do obsługi poczty elektronicznej, programów użytkowych, jak również bardziej zaawansowanego oprogramowania biznesowego, księgowego, czy systemów CRM.

DIAGNOZA USTEREK I WYMIANA PODZESPOŁÓW

Jeżeli Twój komputer nie włącza się, na ekranie brak obrazu, z obudowy wydobywają się dziwne dźwięki lub sprzęt w innym sposób całkowicie odmówił posłuszeństwa to może sugerować to poważniejszą awarię sprzętową. Po precyzyjnej, bezpłatnej diagnozie określimy źródło problemów, zaproponujemy rozwiązania i po Twojej akceptacji dokonamy naprawy. Przy okazji chętnie zaproponujemy możliwą rozbudowę komputera, która poprawi komfort pracy.

INSTALACJE URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH

Nowa drukarka? Urządzenie wielofunkcyjne? Problemy z konfiguracją skanowania lub drukowania w sieci? Oferujemy pełne wsparcie przy wdrożeniu nowego sprzętów peryferyjnego w firmie lub zmianie istniejącej konfiguracji.

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z KOMPUTEREM

A może masz inne problemy ze sprzętem, które nie dają Ci spać w nocy, powodują skoki ciśnienia i przeszkadzają w pracy? Zadzwoń, wygadaj się, razem ponarzekajmy na otaczający nas informatyczny świat, a potem wspólnie poszukajmy rozwiązań Twoich problemów!

Większość zadań wykonujemy zdalnie.

Oszczędzasz czas (natychmiastowe podjęcie działania) i pieniądze (usługa zdalna jest nawet do 50% tańsza niż osobista wizyta informatyka).