SERWIS URZĄDZEŃ

Serwisem sprzętu biurowego zajmujemy się od ponad 23 lat i chcielibyśmy powiedzieć że widzieliśmy już wszystko. Prawda jest taka, że prawie wszystko. Prawie robi wielką różnicę. Ciągle jesteśmy zaskakiwani przez patenty użytkowników i kwiatki serwisowe konkurencji. 

Cenimy wysoką jakość pracy, dokładność wykonywanych konserwacji. Pracujemy ze sprzętem Develop, KonicaMinolta, Oce, Linium. Od kilkunastu lat jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Develop. Każda maszyna jest tak dobra i niezawodna jak wybrana firma serwisowa. Pracujemy na oryginalnych materiałach eksploatacyjnych oraz przetestowanych materiałach alternatywnych.

Serwis może być prowadzony na żądanie, kiedy zaistnieje paląca potrzeba. Głównie jednak nasi Partnerzy wybierają umowy serwisowe gdzie za kwotę ryczałtu od wykonanych kopii dostarczamy sprzęt, materiały i cały serwis. Jest to wygodna i bezpieczna forma serwisowania sprzętu dająca poczucie zabezpieczenia ciągłości pracy biura, działu handlowego czy księgowego. Wasza praca jest dla nas najważniejsza. Przekonaj się o tym.

Masz wątpliwości? Dalej się zastanawiasz? Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!